MUPPETSHOP. SPACE FOR YOUNGSTERS – WITH UNIQUE CHARACTER

Autor: Muppetshop
Miejsce: Centrum Festiwalowe 1, Budynek C, I piętro
09.10 18:00-21:00
10.10 – 19.10 10:00-19:00

Wspomnienia z dzieciństwa: zapach domu, ulubiona przytulanka, droga do szkoły, ale również ten pierwszy wyjątkowy – bo własny – pokój. A w nim oczywiście meble oraz starannie dobrane dodatki, tworzące indywidualną aranżację.
W Muppetshop cenimy marki, które łącząc świetną jakość z wyjątkowym designem sprawiają, że produkty sprawdzają się przez długie lata i przekazywane są z pokolenia na pokolenie. To marki, które młodość mają zapisaną w DNA – piękne ponadczasowe przedmioty, które rozpoczynają swoją ścieżkę w pokoju niemowlęcia i towarzyszą swoim właścicielom aż do pierwszego dorosłego mieszkania.
W ten właśnie sposób rozumiemy również koncepcję przestrzeni, które „rosną razem z dzieckiem” – nie tylko jako funkcjonalność mebla i możliwości jego przekształcania, ale właśnie jako ponadczasowy design i wiecznie młody charakter.
W oparciu o starannie dobrane marki i produkty tworzymy pomysły aranżacyjne zarówno dla najmłodszych dzieci, juniorów w wieku szkolnym, jak i nastolatków.
Marki prezentowane w ramach wystawy: QUAX, Chispum, Universo Positivo, Mr Marius, Petite Friture, les Gambettes, GUBI, Palomar, Collegien, RICE, Jielde, Brokis, Foscarini.
W trakcie trwania festivalu prowadzona będzie sprzedaż wybranych produktów.