Formabilio, designed everywhere made in Italy

Autor: Formabilio
Miejsce: Centrum Festiwalowe 1, budynek B, II piętro

Formabilio to włoska marka mebli, oświetlenia i artykułów wyposażenia wnętrz, produkowanych w nowatorski sposób łączący cechy Web 2.0 z tradycjami włoskiej sztuki rzemieślniczej.
Poprzez naszą platformę crowdsourcingową – formabilio.com – łączymy utalentowanych twórców z całego świata z szeroką społecznością entuzjastów designu i ekspertów, dając najlepszym projektom szansę na powstanie prototypu i realizację przez najznakomitszych włoskich producentów, aż po sprzedaż najlepszych produktów w sklepie internetowym formabilio.com.
Wszystkie nasze działania wykonujemy w zgodzie z ideą społecznej i środowiskowej odpowiedzialności.
Podczas Łódź Design Festival, Formabilio dokona premierowej prezentacji najnowszych produktów, zwycięzców konkursu ogłoszonego za pośrednictwem platformy internetowej, wybranych przez miłośników designu należących do społeczności Formabilio oraz wyprodukowanych z ekologicznych materiałów przez najlepsze włoskie firmy rzemieślnicze. Będzie to również okazja do przedstawienia polskim projektantom tematu nowego konkursu, w którym będą mogli wziąć udział, aby zyskać szansę na wdrożenie do produkcji własnego projektu mebla i sprzedaż gotowego produktu na portalu formabilio.

Projektujesz? Weź udział w naszych konkursach, aby Twój projekt miał szansę realizacji i trafił do oferty na formabilio.com
Kochasz dobre wzornictwo? Na formabilio.com znajdziesz wyjątkowe meble wyprodukowane we Włoszech z ekologicznych materiałów, wybrane przez takich samych pasjonatów designu jak Ty.

Formabilio.com
Via Mazzini 4- Cison di Valmarino TV
tel. +39 0438975053
info@formabilio.com

09.10, 18:00-21:00
10.10 – 19.10, 10:00-19:00