Znamy zwycięzcę konkursu make me! 2013

Laureatem tegorocznej edycji konkursu make me! i zdobywcą głównej nagrody w wysokości 20.000 zł, ufundowanej przez Mecenasa Głównego, firmę Ceramika Paradyż została BEZA Projekt za projekt Beza Elementy – Plastry. Jury doceniło podjęcie tematu dotychczas nieobecnego w świecie wzornictwa. Kątownik – element dotychczas ukrywany przed oczyma oglądającego stał się przedmiotem zabawy i zachęca do podejmowania kreatywnych wyzwań. Zestaw kątowników zaprojektowany jest w ten sposób, że znakomicie adaptuje się do rozmaitych kształtów i materiałów.

Nagrodą Interprint, którą wręczył Prezes Interprint Polska Frank Tyrala  został uhonorowany projekt Niny Woronieckiej – Nomada.
Nagrodą w konkursie jest wyjazd na warsztaty Furniture Days do głównej siedziby firmy Interprint (Arnsberg, Niemcy). Interprint Furniture Days to ekscytujący dialog pomiędzy renomowanymi przedstawicielami branży wnętrzarskiej. Podczas tego spotkania kreatywny zespół projektowy prezentuje najmodniejsze dekory i najgorętsze designerskie trendy na nadchodzące sezony. Celem organizatora jest zaprezentowanie partnerom z branży meblarskiej procesu powstawania trendów, w tym ich interpretacji oraz przekształcania w gotowe do wprowadzenia na rynek produkty. Warsztaty sprzyjają nawiązywaniu

Więcej informacji na temat konkursu make me! TUTAJ.