Porta Drzwi

porta logoDzięki konsekwencji i wytrwałości od lat utrzymujemy na rynku polskim pozycję lidera w branży. Nowe logo, zaprezentowane w 2013 roku, jest stemplem gwarantującym satysfakcję i jakość – odzwierciedla wartości, które oferujemy naszym Klientom: nowoczesność, solidność, niezawodność.
Propagując hasło ”Otwórz się na możliwości”  zachęcamy naszych Klientów, by uwolnili swoją wyobraźnię, za którą chętnie podążamy, zapewniając największą na rynku ofertę niestandardowych produktów, o parametrach dostosowanych do indywidualnych potrzeb.  Jesteśmy dojrzałą organizacją, która bazując na ponad 20-letnim doświadczeniu wprowadza na rynek innowacyjne technologie.
Liczne nagrody przyznane nam dzięki rekomendacji Konsumentów, Wykonawców i Architektów, są dla nas ogromną motywacją do dalszego działania. Uzyskując w tym roku tytuł Superbrands 2013/2014 marka Porta Drzwi znalazła się w gronie najsilniejszych wizerunkowo marek, takich jak: TVN, Apple, Coca-Cola, wyróżniających się odwagą i inicjatywą w wytyczaniu nowych trendów.

www.porta.com.pl