Muppetshop

muppet shop logoMuppetshop to miejsce stworzone z myślą o młodych ludziach –zarówno tych młodych wiekiem, ale również dla tych, którzy po prostu zawsze czują się młodo.

Muppetshop oferuje kompleksowe projekty i aranżacje przestrzeni dla młodych ludzi w oparciu o niebanalne marki meblowe, jak również inne designerskie elementy wyposażenia wnętrz, dodatki i akcesoria. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku belgijskiej marki Quax oferującej kolekcje mebli i dodatków dla dzieci i młodzieży, charakteryzujące się nowoczesną, harmonijną stylistyką w stonowanych kolorach.

Wierzymy, że otoczenie w którym wychowują się i dorastają dzieci ma duże znaczenie dla ich rozwoju i od samego początku kształtuje ich poczucie stylu oraz zamiłowanie do dobrego designu.Dokładamy starań, aby wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzowały się nie tylko doskonałą jakością oraz funkcjonalnością, ale również świetnym designem. Rozwiązania i projekty, które proponujemy zawsze tchną młodością i pozytywną energią w najlepszym stylu.

Zapraszamy do zapoznania się z ekspozycją Muppetshop podczas Festivalu, zapewniając jednocześnie możliwość dokonania zakupów. Zapraszamy również do showroom’u Muppetshop w Warszawie oraz  na strone www.muppetshop.pl