Projektowanie wnętrz w nowym wymiarze

Autor: CAD Projekt K&A
Miejsce: Centrum Festiwalowe 1, Budynek A, parter

Poznańska Firma CAD Projekt K&A od 2012 r. jest współorganizatorem i inicjatorem „Strefy Projektanta” z satysfakcją obserwując jej rozwój. Nasze tegoroczne stoisko tworzymy pod hasłem „Projektowanie wnętrz w nowym wymiarze”. Przy okazji prezentacji naszych nowości produktowych, chcemy wspólnie z gośćmi strefy zastanowić się nad tym, jak skutecznie projektować w nowym, mobilnym świecie. Opowiemy przede wszystkim o naszej wizji komunikacji z klientem i innowacyjnych formach prezentacji projektów wnętrz.

Jak najskuteczniej komunikować się z klientem by tworzyć unikalne spersonalizowane projekty? Jak zdobyć jego zaufanie? Na ile pozwolić mu angażować się w fazę projektowania? W jaki sposób najlepiej zaprezentować mu swoją wizję i zaprosić do wirtualnego, nowego świata? Spróbujemy odpowiedzieć na te pytania, licząc na Państwa aktywny udział.

W ramach naszego stoiska „Projektowanie wnętrz w nowym wymiarze” będziemy prowadzić prezentacje i warsztaty, skupiając się przede wszystkim na CAD Decor PRO i systemie mobilnym CAD Share-it. Nasi Product Managerowie postarają się odpowiedzieć na bieżąco na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące projektowania wnętrz wspomaganego komputerowo. Na nasze stoisko zaprosimy również projektanta wnętrz, jednego z użytkowników naszego oprogramowania, który pokaże swoją wizję kreowania i aranżacji wnętrz. Przygotowujemy jeszcze parę niespodzianek, m. in. losowania kluczy czasowych. Poinformujemy Panstwa o nich tuż przed rozpoczęciem festiwalu. Zapraszamy także na nasz wykład „Projektowanie z CAD Decor PRO w nowym, mobilnym świecie”, podczas którego rozlosujemy trzy klucze czasowe!