Edukreacja | warsztaty

Na warsztaty zapraszamy do Paradyżowej Krainy!

Warsztaty to dla dzieci najciekawsza forma pracy. Tutaj do woli można bawić się wyobraźnią, dociekać, pytać, sprawdzać, tworzyć. Dzieci to uwielbiają! Podczas tegorocznych zajęć uczestnicy dowiedzą się: Czy zabawy podwórkowe dziadków mogą być ciekawe?, Czy stworzenie filmu animowanego jest trudne?, Jak narysować komiks?, Co mówią nasze nosy?, Jak wykonać park miniaturkę?, a nawet spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie: Jak będzie wyglądać miasto przyszłości?

Warsztaty przygotowaliśmy z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym (3–5 l.) i wczesnoszkolnym (6–12 l.). Do ich poprowadzenia zaprosiliśmy profesjonalistów związanych m.in. z branżą filmową i modą – Maria Strzelecka, architekturą – Pracownia k. czy taką nietypową dziedziną jak zapachy – Marta Siembab to pierwsza w Polsce senselierka.

Wszystkie dzieci biorące udział w warsztatach zapraszamy na odbywające się tuż przez zajęciami półgodzinne spacery z Joanną Gusztą.

Otwieramy drugą turę rekrutacyjną na ostatnie miejsca w grupach warsztatowych dla dzieci. Zapraszamy chętnych do rejestrowania się poprzez formularze rejestracyjne do 8 października (do godziny 16:00).

Dysponujemy wolnymi miejscami na warsztatach:
12.10 – niedziela
13:00–14:00 | Różowe Okulary, Mały Picasso (2,5-4 lat) BRAK MIEJSC

15.10 – środa
13 miejsc: 13:15–14:15 | Marta Siembab, Co mówi nos? (9–12 lat)
Formularz rejestracyjny

9 miejsc: 13:00–14:30 | Parque nō, Mini parki i ich bardzo mali mieszkańcy (9–11 lat)
Formularz rejestracyjny

17.10- Piątek
8 miejsc: 12:00–13:15 | Misia–Kitka, Guzikolandia, czyli warsztaty kroju, szycia i haftu z Misią Kitką (4–6 lat) | (25zł/os.)
Formularz rejestracyjny

5 miejsc: 13:45–15:00 | Misia–Kitka, Guzikolandia, czyli warsztaty kroju, szycia i haftu z Misią Kitką (7–10 lat) | (25zł/os.)
Formularz rejestracyjny

8 miejsc: 15:15–16:30 | Misia–Kitka, Guzikolandia, czyli warsztaty kroju, szycia i haftu z Misią Kitką (11–15 lat) | (25zł/os.)
Formularz rejestracyjny

18.10 – sobota
3 miejsca: 11:00–12:30 | Pracownia k., Naszą przyszłością jest miasto (5–7 lat)
Formularz rejestracyjny

12:45–14:15 | Stowarzyszenie „Z siedzibą w Warszawie”, BUUM – warsztaty z wykorzystaniem systemów Arduino (od 8 lat) BRAK MIEJSC

15:00–17:00 |Pracownia k., Naszą przyszłością jest miasto (8–12 lat) BRAK MIEJSC

17:00–18:30 | Stowarzyszenie „Z siedzibą w Warszawie”, BUUM – warsztaty z wykorzystaniem systemów Arduino (od 8 lat) BRAK MIEJSC

HARMONOGRAM (warsztaty i spacery)

11.10 – sobota

10:30–11:00 | Spacer dla dzieci po wystawach, prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
11:00–13:00 | Luka Bandita – Maria Strzelecka,  ANI-MANI (od 6 lat)
13:15–15:15 | Koło Naukowe „Trókąt”, Cubiculum (5–10 lat) 
15:30–16:00 | Spacer dla dzieci po wystawach, prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
16:00–18:00 | Luka Bandita – Maria Strzelecka, ANI–MANI (od 6 lat) 

12.10 – niedziela

10:30–11:00 | Spacer dla dzieci po wystawach, prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
11:00–14:00 | Dominika Krzyżanowska, Paweł Korbus (Teatr Chorea), Świet(l)ne warsztaty (od 6 lat) 
11:00–12:00 | Różowe Okulary, Mały Picasso (2,5–4 lat)
13:00–14:00 | Różowe Okulary, Mały Picasso (2,5-4 lat)
14:30–15:00 | Spacer dla dzieci po wystawach, prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
15:00–18:00 | Marta Ostajewska, Warsztaty komiksowe Synestezja (od 7 lat) 

13.10 – poniedziałek

10:30–11:00 | Spacer dla dzieci po wystawach (grupa zorganizowana), prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
11:00–14:00 | Dominika Krzyżanowska, Paweł Korbus (Teatr Chorea) , Świet(l)ne warsztaty (od 6 lat – grupa zorganizowana)
11:15–11:45 | Spacer dla dzieci po wystawach (grupa zorganizowana), prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)

15.10 – środa

10:30–11:00 | Spacer dla dzieci po wystawach (grupa zorganizowana), prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
11:00–11:30 | Marta Siembab, Co mówi nos? (3–5 lat – grupa zorganizowana)
11:30–12:00 | Spacer dla dzieci po wystawach, prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
12:00–12:45 | Marta Siembab, Co mówi nos? (6–8 lat)
12:45–13:15 | Spacer dla dzieci po wystawach (grupa zorganizowana), prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
13:15–14:15 | Marta Siembab, Co mówi nos? (9–12 lat)

16.10 – czwartek

10:30–11:00 | Spacer dla dzieci po wystawach (grupa zorganizowana), prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
11:00–12:30 | Parque nō, Mini parki i ich bardzo mali mieszkańcy (6–8 lat – grupa zorganizowana)
12:30–13:00 | Spacer dla dzieci po wystawach, prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
13:00–14:30 | Parque nō, Mini parki i ich bardzo mali mieszkańcy (9–11 lat)

17.10 – piątek

10:30–11:00 | Spacer dla dzieci po wystawach (grupa zorganizowana), prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
10:30–11:45 | Misia–Kitka, Guzikolandia, czyli warsztaty kroju, szycia i haftu z Misią Kitką (4–6 lat) | (25zł/os.)
12:00–13:15 | Misia–Kitka, Guzikolandia, czyli warsztaty kroju, szycia i haftu z Misią Kitką (4–6 lat) | (25zł/os.)
13:45–15:00 | Misia–Kitka, Guzikolandia, czyli warsztaty kroju, szycia i haftu z Misią Kitką (7–10 lat) | (25zł/os.)
15:15–16:30 | Misia–Kitka, Guzikolandia, czyli warsztaty kroju, szycia i haftu z Misią Kitką (11–15 lat) | (25zł/os.)

18.10 – sobota

10:30–11:00 | Spacer dla dzieci po wystawach, prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
11:00–12:30 | Pracownia k., Naszą przyszłością jest miasto (5–7 lat)
12:45–14:15 | Stowarzyszenie „Z siedzibą w Warszawie”, BUUM – warsztaty z wykorzystaniem systemów Arduino (od 8 lat)
14:00–15:00 | Katarzyna Bogucka, Wytwórnik Kulinarny (od 6 lat), Centrum Festiwalowe 2
14:30–15:00 | Spacer dla dzieci po wystawach, prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
14:45–16:45 | Stowarzyszenie „Z siedzibą w Warszawie”, BUUM – warsztaty z wykorzystaniem systemów Arduino (od 8 lat), grupa zorganizowana
15:00–17:00 | Pracownia k., Naszą przyszłością jest miasto (8–12 lat)
17:00–18:30 | Stowarzyszenie „Z siedzibą w Warszawie”, BUUM – warsztaty z wykorzystaniem systemów Arduino (od 8 lat)

19.10 – niedziela

10:30–11:00 | Spacer dla dzieci po wystawach, prowadzi: Joanna Guszta (Ładne Halo)
11:00–14:00 | Marta Ostajewska, Warsztaty komiksowe „Synestezja” (od 7 lat) 
14:30–18:30 | Studio Scenografii i Animacji Ferwork, Warsztaty scenograficzno-filmowe „Śmieciopolis” (6–12 lat)| (35zł/os.)