• Wydarzenie minęło.
ZŁAM KOD WZORU

Prowadzenie: Katarzyna Pardiak-Borowska, Anna Zalas, Emilia Kołowacik
Dla kogo: blogerki wnętrzarskie
Liczba uczestników: 30
Kiedy:  11.10.2014, 12:00-15:00
Gdzie: Centrum Festiwalowe 1, ul. Tymienieckiego 3, budynek A, sala A218
Zapisy: grupa zamknięta

 

Złam kod wzoru i dopasuj wnętrze do odbiorcy. Na warsztatach odbędziemy podróż po najnowszych trendach z jesiennych targów w Bolonii i Londynie, opowiemy o designie w branży ceramicznej i  wspólnie stworzymy zasady komponowania wzoru we wnętrzu. Tak pobudzona wyobraźnia pozwoli  przejść  do zadania specjalnego – wykreowania trendbooka dla nowej kolekcji Ceramiki Paradyż. Poznamy odbiorcę, przeanalizujemy jego potrzeby i zbudujemy jego świat we wnętrzu – za pomocą wzoru i stylizacji. Nagrodą dla najlepszego zespołu będzie udział w projektowaniu i stylizacji wnętrza do sesji produktowej.

 

Anna Zalas

Od kilkunastu lat mieszkam w Łodzi. Skończyłam Wyższa Szkołę Sztuki i Projektowania na kierunku Architektura Wnętrz. Od 7 lat pracuję w Ceramice Paradyż w Dziale Kreacji i Ekspozycji , którym obecnie zarządzam pobudzając zespół do kreatywnej pracy. Ukończyłam  ZZL na Politechnice Łódzkiej,  a w tym roku Design Management – zarządzanie rozwojem nowego produktu na IWP w Warszawie. W życiu zawodowym połączyłam dwie pasje – projektowanie i chęć do angażowania  ludzi do wspólnej i twórczej pracy. Uwielbiam inspiracje – buszowanie w designie,  modzie, na targach oraz odkrywanie i śledzenie najnowszych trendów. A kiedy już mój umysł tworzy zbyt surrealistyczne połączenia – zakładam słuchawki  i w rytm energetycznej muzyki – oddaję się sportowemu wysiłkowi.

Katarzyna Pardiak-Borowska

Od urodzenia i z zamiłowania krakowianka. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński. Rozpoczęłam Projektowanie Ubioru na krakowskiej SAPU.  Zawodowo od kilku lat zajmuje się projektowaniem eskpozycji w Ceramice Paradyż.  Po godzinach zmieniam się w fankę  szeroko rozumianego designu, szczególnie mody. Interesuje mnie wszystko co związane z nowymi mediami. Posiadam silne rozwinięty tzw. szósty zmysł wyczucia nowych trendów. Kocham szyć, przerabiać, ciąć, burzyć i na nowo konstruować.  Odreagowuje biegając , najczęściej z psem.

A218