• Wydarzenie minęło.
Warsztaty meblowe dla dorosłych, Krzesło na sztukę

Warsztaty meblowe dla dorosłych pt. „Krzesło na sztukę”
kreatoora Pracownia Ewy Żochowskiej

18.10.2014 (sobota)

Opłata za warsztaty: 250zł
Maksymalna ilość uczestników w grupie: 5 osób
Zapisy: Ewa Żochowska 512 262 090/ art.@kreatoora.pl

Ilość miejsc ograniczona – obowiązują wcześniejsze zapisy. Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztat jest zgłoszenie drogą telefoniczną lub mailową oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 50 zł od osoby.
Wszelkie niezbędne narzędzia i materiały (krzesła, farby, kleje, okleiny, strój ochronny) zostały wliczone w cenę i będą czekały na Was na miesjcu.

11.00 – 14.00 Grupa I
15.00 – 18.00 Grupa II

Krzesła po przejściach oddamy w dobre ręce! Jeśli chcielibyście własnoręcznie zmienić stare, zniszczone krzesło w małe dzieło sztuki, to zapraszamy na warsztaty meblowe do pracowni kreatoora. Przychodzisz z pomysłem i wychodzisz z gotowym krzesłem. Zapewniamy wszystkie materiały i służymy fachową poradą podczas realizacji twórczej wizji. A jeśli nie masz jeszcze pomysłu, jak zmienić zapomniany przez wszystkich mebel w artystyczny obiekt, to z pewnością Cię zainspirujemy do malowania, wyklejania, okręcania, wycinania… Uwaga! Pomijając, niewątpliwie najważniejszą , stronę artystyczną wykonanych przez Was obiektów, zapewniamy, że na krzesłach będzie można również siedzieć.