• Wydarzenie minęło.
Projektowanie z CAD Decor PRO w nowym, mobilnym świecie

 

Prowadzący: Marcin Pietrzyk
Termin: 11.10.2014, 16:00–16:30
Miejsce: Centrum Festiwalowe 1, duża sala konferencyjna, budynek C, parter

Projektowanie wnętrz to ciekawe wyzwanie, zarówno dla projektanta, jak i klienta. Wybór odpowiedniego narzędzia do projektowania wnętrz, może ten złożony proces uczynić łatwiejszym i bardziej zrozumiałym dla obu stron.

Podczas naszego wykładu zastanowimy się nad tym, w jaki sposób i w jakim stopniu angażować klienta w proces projektowania, tak aby stworzyć projekt „dla niego”, jednocześnie przekonując do najlepszych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. Marcin Pietrzyk, Product Manger firmy CAD Projekt K&A z wieloletnim doświadczeniem, zaprezentuje funkcje naszego najbardziej zaawansowanego programu do projektowania wnętrz na przykładzie gotowego projektu pomieszczenia. W kilkanaście minut zrealizuje podstawowe etapy i założenia aranżacji wnętrza mieszkalnego, a także pokaże najnowsze możliwości prezentacji wykonanego projektu i komunikacji z jego zleceniodawcą. Projektowanie i prezentacja zostaną przeprowadzone „na żywo” w najnowszej wersji programu CAD Decor PRO, przy zastosowaniu systemu mobilnego CAD Share-it.

Po wykładzie wśród jego uczestników rozlosujemy 3 trzymiesięczne klucze czasowe z pełną, komercyjną wersją programu do projektowania wnętrz CAD Decor PRO!