• Wydarzenie minęło.
Od pomysłu do działania. Jak tworzyć w odpowiedzi na rzeczywiste potrzeby.

Prowadzenie: Henryk Stawicki
Dla kogo: warsztat otwarty dla wszystkich
Liczba uczestników: 15–18 osób
Kiedy: 11.10, 15:15–17:15
Gdzie: Centrum Festiwalowe 1, ul. Tymienieckiego 3, sala konferencyjna, budynek A, 2 p.
Opłata: warsztaty bezpłatne
Zapisy: wymagana rejestracja on-line w dniach 15.09-28.09

Wszyscy mamy świetne pomysły. Codziennie. Jak je zrealizować? Jak upewnić się, czy ktoś ich potrzebuje? W ciągu dwóch godzin rozłożymy nasze pomysły na części pierwsze, zrekonstruujemy i przekształcimy w działanie. Warsztat pozwoli Ci stworzyć dokładniejszą wizję tego, jak zbudować pomysł na podstawie rzeczywistych potrzeb użytkowników. Dostaniesz też narzędzia pomocne w procesie tworzenia i testowania pomysłu.

Warsztat w praktyczny sposób pokaże jak strategia może zwiększyć zakres procesu kreatywnego. Główną tematyką warsztatu jest strategiczny proces projektowania (tzw. strategic design) oraz human centered design.

Henryk Stawicki

Henryk Stawicki pasjonuje się strategiami opartymi o design, zrównoważonym rozwojem, service design i empatią w projektowaniu. Wspiera tworzenie i rozwój brandów, produktów i usług używając procesu projektowania strategicznego oraz narzędzi design thinking dostarczając gotowe do wdrożenia strategie. Aktualnie studiuje Strategic Design & Innovation Management na Parsons w Nowym Jorku oraz pracuje jako Brand & Marketing Strategist.

Henryk Stawicki
MS in Strategic Design and Innovation Management Candidate
Parsons The New School For Design
hello@henrykstawicki.com // +1.347.294.9335

Powiązany wykład: Who Needs Strategic Design? [EN]