• Wydarzenie minęło.
Nie wyrzucaj – ZRÓB SZTUKĘ! „TAKA TORBA”

Prowadzenie: Katarzyna Brzezińska
Dla kogo: osoby od 15 roku życia. Na warsztaty należy przynieść dowolna ilość torebek foliowych oraz stare ubrania.
Liczba uczestników: do 20
Kiedy: 19.10 (niedziela), 11:00–14:00
Gdzie: Centrum Festiwalowe 1, ul. Tymienieckiego 3
Opłata: 40 zł/os. Opłata na miejscu.
Zapisy: wymagana rejestracja on-line w dniach 15.09-28.09

Szafy pełne przewalających się ubrań, zapomnianych, nieużywanych, o których w większości już nawet nie pamiętamy jak wyglądają. Niesamowite ilości pozakupowych torebek foliowych… Nadchodzi w końcu dzień, kiedy mamy już tego dość i zabieramy się do zagospodarowania nimi najbliższego śmietnika… STOP! NIE WYRZUCAJ ! Przynieś na warsztat. Razem przerobimy je na SZTUKĘ.

Zapraszam wszystkich do przyniesienia ze sobą ubrań, których już nie chcemy nosić; starych torebek, a które szkoda nam tak po prostu wyrzucić; oraz kolorowych, grubszych toreb foliowych. Będzie to szansa na kreatywno-projektową zabawę w przerabianie ich w nowe i oryginalne obiekty codziennego użytku .

PROWADZENIE:

katarzyna brzezinskaKatarzyna Brzezińska:

absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu Wydziału Projektowania Ceramiki (2010), stypendystka Urzędu Miasta Wrocławia roku 2008, roczna rezydentka (research student) na uczelni w Japonii „Tokio Geijutsu Daigaku” w latach 2008/09. Poza designem i sztuką interesuje się mocno sztukami performatywnymi (studentka Performers House w Danii), improwizacją ruchową , butoh (Nordic Butoh School), anatomią doświadczalną (obecna studentka programu BMC) oraz ludzkim umysłem i ciałem. W swoich najnowszych realizacjach łączy ruch, poezję oraz sztuki wizualne. Jej życiową pasją jest swobodne działanie na pograniczu rożnych form projektowo – twórczych.