• Wydarzenie minęło.
Brave New Łącznik

Brave New Łącznik | 18.10.2014 | start 21:00
Piłsudskiego 135

Łącznik
[ miejsce spotkań | pracy | wypoczynku ]

Łącznik zlokalizowany jest na terenie byłych widzewskich zakładów przemysłu bawełnianego WiMa,
5 metrów nad ziemią, w architektonicznym łączniku pomiędzy dwoma byłymi halami przędzalnianymi.
Nowoczesna kuchnia europejska, świetna kawa i przyjemna atmosfera – tym bronimy się za dnia!
Wieczorami zapraszamy na imprezy taneczne, koncerty, pokazy barmańskie czy pokazy filmowe.

Łączymy to co dobre!

W dniach 09-19 października lokal przygotuje specjalny deser w asyście pysznej kawy dla festiwalowych gości. Więcej informacji na FB.

O oprawę muzyczną zadba Big Beat Kingdom, łączący elementy elektronicznej muzyki klubowej, szczególnie z nurtów breakbeat z elementami innych gatunków, w których dominują tradycyjne instrumenty muzyczne. Ponadczasowy charakter big beatu i oryginalna selekcja dźwięków nie pozwolą nawet najbardziej wybrednym słuchaczom na pozostanie w bezruchu. Cez14 i Rafallu grają i miksują zapożyczane sample i loopy fragmentów utworów z charakterystycznych dla nich gatunków takich jak: jazz, hip-hop, funk, afro reggae oraz muzyki latynoskiej.

Cez14 – Najprawdopodobniej jeden z najciekawszych i najbardziej nieobliczalnych Dji północno-centro-południowej Polski. Szaleniec stylistyczny i nieokiełznany szatan dobrego słowa funkowego. Piewca starej szkoły 3miejskiego Djingu BreakBeatowego, a zarazem ogrodnik hodujący delikatnie jazzującą grzybnie wychowaną na maszed-upowym podłożu. Osoba, która twierdzi, że szufladki i pudełka są po to by schować w nich śrubki i skarpetki a nie muzykę. Producent poszukujący czystej formy radości I tajemnego kryształu szczęścia zaklętego w dźwiękach wyrabianych niczym ciasto drożdżowe Twojej babci. Ulubone trunki imprezowe: soczyste owocowe smaki old school big beatowe, cytrynowo jazzujące likiery oraz szalone wytrawne dodatki etniczne i mashed-upowe.

Etykieta stylu muzycznego Rafallu to podróż przez wszelakie odmiany tzw. dancefloor jazzu, od bossanowy, afro-boogie, brasil do swinga nie pomijając takich stacji jak dub, funky, indinan czy soul, wszystko podane w wersjach połączonych z brzmieniami nowoczesnej muzyki klubowej takiej jak hip hop, house, breaks, broken beat czy drum’n’bass. Uczestnik Jazz Room’u, cyklu promującego muzykę jazz-dance w klubach w Polsce miedzy innymi w warszawskiej Pruderii, Bagdad Cafe w Łodzi, Va Va Voom w Zakopanym czy Metro w Białymstoku. Brał udział w warszawskim festiwalu Przetwórnia Dźwięków obok takich sław jak japońska legenda acid jazzu – United Future Organisation i ikony wytwórni Ninja Tune – Up Bustle and Out.

www.lacznik.to
FB: https://www.facebook.com/pages/%C5%81%C4%85cznik/1546891122210257?fref=ts

Godziny otwarcia:
Pn-Czw | 11:00-22:00
Pt-Sb | 11:00-do ostatniego klienta
Nd | 12:00-19:00
Przystanek autobusowy Piłsudskiego/Konstytucyjna
Linie Z10, 85, 98, N1

mapka

podpis_szary_lacznik_logotyp